350VXH390MEFC30X35
CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
350VXH390MEFC
350VXH390MEFC30X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 350VXH390MEFC30X35, 390 µF kapasitans değerine sahip 350V rated gerilime uygun alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygundur. 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömür garantisi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen komponentin çalışma sıcaklık aralığı -25°C ile 105°C arasındadır. 10 kHz'de 2.478 A ve 120 Hz'de 1.77 A ripple akım değerlerine sahiptir. Endüstriyel, tüketici elektroniği ve güç kaynağı devrelerinde uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.478 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.77 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V