350VXH390MEFC25X45
CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
350VXH390MEFC
350VXH390MEFC25X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 350VXH390MEFC25X45, 390 µF kapasitanslı ve 350V rated voltajda radial, snap-in kasa tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransla tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerjinin depolanması için kullanılır. 5000 saat ömrü 105°C sıcaklıkta garanti edilmiş olup, -25°C ile 105°C arasında çalışır. 10 kHz'de 2.632 A ve 120 Hz'de 1.88 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı ile PCB'ye doğrudan lehimlenir ve çeşitli endüstriyel elektronik cihazlarda yaygın olarak yer alır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.632 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.88 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V