350VXH330MEFC25X40
CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
350VXH330MEFC
350VXH330MEFC25X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 350VXH330MEFC25X40, 330 µF kapasitanslı, 350V rated voltajlı radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 2.366 A, 120 Hz'de 1.69 A ripple akımı tolere edebilir. ±20% tolerans ile üretilmiş olan komponent, güç kaynakları, şarj devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.366 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.69 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V