350USC390MEFC25X40
CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
350USC390MEFC
350USC390MEFC25X40 Hakkında
Rubycon 350USC390MEFC25X40, 390 µF kapasitanslı 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 2.996 A ve 120 Hz'de 2.14 A ripple akım kapasitesine sahip olması, güç kaynakları, invertörler ve filtre uygulamalarında kullanılmasını mümkün kılar. Genel amaçlı elektronik devrelerde, enerji depolama ve EMI filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.996 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.14 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V