350USC220MEFCSN30X25
CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
350USC220MEFCSN
350USC220MEFCSN30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 220µF kapasitansli, 350V rated gerilime sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 85°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür özellikleri sunar. -25°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 10 kHz frekansında 2.156 A ripple current kapasitesine ve 120 Hz'de 1.54 A ripple current kapasitesine sahiptir. İçteki elektrik devreleri, güç kaynakları, filtreleme ve enerjj depolama uygulamalarında kullanılır. Snap-in montaj tipi sayesinde PCB'ye hızlı ve güvenli bir şekilde monte edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.156 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.54 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V