350PX100KEFC18X31.5
CAP ALUM 100UF 10% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
350PX100K
350PX100KEFC18X31.5 Hakkında
Rubycon üretimi 350PX100KEFC18X31.5, 100 µF kapasitanslı, 350V rated voltage ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±10% tolerans ve 2000 saatlik ömür (105°C'de) ile tasarlanmıştır. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılır. -40°C ile +105°C arasında çalışır. 370 mA ripple current kapasitesi (10 kHz ve 120 Hz'de) ile orta ve yüksek frekans uygulamalarında kullanılır. Genel amaçlı gücü geliştirme, filtreleme ve zaman-ayarlama devrelerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 370 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 370 mA @ 120 Hz
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 350 V