350MXC330MEFCSN30X35
CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
350MXC330MEF
350MXC330MEFCSN30X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 350MXC330MEFCSN30X35, 330 µF kapasitesi ve 350 V nominal gerilimi ile radial snap-in montajı destekleyen alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 1.89 A ve 120 Hz'de 1.35 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, audio amplifikatörleri, invertörler ve genel amaçlı elektronik devreler gibi uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.89 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V