350MXC180MEFCSN30X25
CAP ALUM 180UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
350MXC180MEFCSN
350MXC180MEFCSN30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 350MXC180MEFCSN30X25, 180 µF kapasitansı ve 350V rated voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüne uygun olan bu komponent, -25°C ile 105°C arasında işletilabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 1.288 A ve 120 Hz'de 920 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılan bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.288 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 920 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V