350MXC120MEFC22X30
CAP ALUM 120UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
350MXC120MEFC
350MXC120MEFC22X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 350MXC120MEFC22X30, 120 µF kapasitansı ve 350V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile kolay montaj sağlayan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% toleransı ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 1.05 A ve 120 Hz'de 750 mA ripple akım taşıyabilir. Power supply filtreleme, DC-DC konvertörleri ve endüstriyel kontrol sistemleri gibi çeşitli uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.05 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V