350LSQ8200M90X141
CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
350LSQ8200M90X141
350LSQ8200M90X141 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 350LSQ8200M90X141, 8200 µF kapasitans değerine sahip yüksek voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltaj ile güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount yapılabilen bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sağlar. 10 kHz'de 22.42 A ripple current kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında, 120 Hz'de 19 A ile düşük frekans devrelerde kullanılabilir. ±20% tolerans aralığında değer stabilitesi sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.42 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V