350LSQ1000MNB36X98
CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
350LSQ1000MNB36
350LSQ1000MNB36X98 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 350LSQ1000MNB36X98, 1000 µF kapasitansına ve 350V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount yapılabilen bu kondansatör, ±20% tolerans ve 3000 saatlik ömrü (85°C'de) ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 10 kHz'de 4.484 A ve 120 Hz'de 3.8 A ripple current kapasitesine sahip olup, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. Endüstriyel cihazlar, güç kaynakları ve filtre devrelerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Last Time Buy
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.484 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V