350LSG6800MNB77X141
CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
350LSG6800MNB77
350LSG6800MNB77X141 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 350LSG6800MNB77X141, 6800 µF kapasitanslı ve 350V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount tipi kurulum sağlar. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 105°C'de 5000 saatlik ömür değerine ve 19.74 A @ 10 kHz ripple akımı ile yüksek frekans uygulamalarında kullanılabilir. Düşük frekans uygulamalarda 14.1 A @ 120 Hz ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynakları, filtre ve buffer uygulamalarında tercih edilir. Part Status: Last Time Buy olup stok tükenmek üzeredir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Last Time Buy
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.74 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V