350LSG4700MNB64X139
CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
350LSG4700MNB
350LSG4700MNB64X139 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 350LSG4700MNB64X139, 4700 µF kapasitanslı, 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı ile chassis mount tipi uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans aralığında 10 kHz'de 14.28 A ve 120 Hz'de 10.2 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılan genel amaçlı bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.28 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V