350KXF82MEFC25X20
CAP ALUM 82UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
350KXF82MEFC
350KXF82MEFC25X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 350KXF82MEFC25X20, 82 µF kapasitansa sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltaj ile yüksek voltajlı uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% toleransı ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ile genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. 105°C'de 3000 saat ömür garantisi, 10 kHz'de 756 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, konvertörler, frekans düzeltme ve filtre uygulamalarında yerini alır. Through-hole montaj tipi, kompakt tasarımı ile standart PCB uygulamalarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 756 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 540 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V