350KXF180MEFC35X20
CAP ALUM 180UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
350KXF180MEFC
350KXF180MEFC35X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 350KXF180MEFC35X20, 180 µF kapasitansı ve 350 V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bir radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile doğrudan lehimleme yöntemi kullanan bu bileşen, -25°C ile +105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saatlik ömür süresine sahip olan kondansatör, ±20% tolerans ve 1.19 A @ 10 kHz ripple akım kapasitesine sahiptir. Endüstriyel güç kaynakları, enerji dönüştürücüler, motorlu uygulamalar ve yüksek gerilim filtreleme devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.19 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 850 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V