350BXF18MT810X16
CAP ALUM 18UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
350BXF18MT
350BXF18MT810X16 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 350BXF18MT810X16, 18 µF kapasitansına ve 350V nominal voltajına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 10.000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 450 mA ve 120 Hz'de 135 mA ripple akımını tolere eden bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere monte edilir. Radial, Can paket tipidir.
Applications General Purpose
Capacitance 18 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 450 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 135 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V