350BXC82MEFC18X25
CAP ALUM 82UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
350BXC82MEFC
350BXC82MEFC18X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 350BXC82MEFC18X25, 82 µF kapasitansa ve 350 V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığında 12.000 saatlik yaşam süresi garantisine sahiptir. 100 kHz'de 1.53 A ve 120 Hz'de 612 mA ripple akım yeteneğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik cihazlarda yaygın olarak kullanılan polar kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.53 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 612 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V