34D218H035JT7
CAP ALUM 2100UF 35V AXIAL
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
34D218H035JT
34D218H035JT7 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 34D218H035JT7, 2100 µF kapasitansı ve 35V voltaj değeri ile general purpose uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial can paket tipinde through-hole montajı destekler. 190 mOhm ESR (Eşdeğer Seri Direnci) ile düşük frekansda 3.269 A ripple akımına dayanabilir. -10% +100% tolerans aralığında üretilmiştir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, zaman kontrol uygulamaları ve ses amplifikatörleri gibi geniş yelpazedeki endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm
Mounting Type Through Hole
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.269 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +100%
Voltage - Rated 35 V