339LMB016M2EE
CAP ALUM 33000UF 20% 16V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
339LMB016M2EE
339LMB016M2EE Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 339LMB016M2EE, 33000 µF kapasitansına ve 16V rated voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygun olan bu komponent, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 3000 saat ömür süresi 105°C'de garanti edilir. ±20% tolerans değeri ile ±25.1192 mOhm ESR değerine sahip olup, 120Hz'de 4.21A ve 10kHz'de 5.2625A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devre tasarımları ve endüstriyel elektronik sistemlerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25.1192mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.2625 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.21 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V