339LBB016M2DF
CAP ALUM 33000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
339LBB016M2DF
339LBB016M2DF Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 339LBB016M2DF, 33000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltajla genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj türü ile PCB'ye kolay monte edilebilir. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saatlik ömür garanti eder. 25.12mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. 120 Hz'de 5.36A ve 10 kHz'de 6.7A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel elektronik devrelerinde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25.12mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.36 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V