338TTA010M
CAP ALUM 3300UF 20% 10V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
338TTA010M
338TTA010M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 338TTA010M, 3300 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim ile tasarlanmış bu kondansatör, axial kasa tipinde Through Hole montaj özelliğine sahiptir. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değeri, -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığında 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 131 mOhm ESR değeri ve 1.435A @ 120Hz düşük frekans ripple akımı özellikleri ile genel amaçlı uygulamalarında, güç kaynakları, filtre devreleri ve analog elektronik tasarımlarında kullanılabilir. Aktif durumdaki bu komponentin polar yapısı doğru kutuplama gerektirmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 131mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8368 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.435 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V