338LMB035M2BC
CAP ALUM 3300UF 20% 35V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
338LMB035M2BC
338LMB035M2BC Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 338LMB035M2BC, 3300 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V dereceli gerilim ile tasarlanmış bu komponent, ±20% tolerans aralığında çalışır. Through-hole montaj türüne sahip radial can kasa şeklindedir ve snap-in bağlantı özelliği ile kolaylı takılabilir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 3000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 120Hz'de 200.953mOhm ESR değeri ile enerji kaybı minimize edilir. 10kHz'de 1.788A ve 120Hz'de 1.43A ripple akımı kapasitesi, güç kaynağı, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanım için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 200.953mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.788 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.43 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V