338LBA035M2BC
CAP ALUM 3300UF 20% 35V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
338LBA035M2
338LBA035M2BC Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 338LBA035M2BC, 3300 µF kapasitansı ve 35V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile through-hole PCB'lere monte edilir. ±20% tolerans ile sağlanan bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 120Hz'de 200.95mOhm ESR değeri ve 10kHz'de 2.75A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve yedekleme sistemlerinde kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 200.95mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.75 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V