338CKE050M
CAP ALUM 3300UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
338CKE050M
338CKE050M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 338CKE050M, 3300µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmıştır ve radial through-hole montaj tipine sahiptir. Bypass ve decoupling uygulamalarında kullanılır. ESR değeri 120Hz'de 80.4mOhm, 100kHz'de ripple akımı 3.031A, 120Hz'de 2.165A'dir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresine sahiptir. ±20% toleransla üretilmiştir. Güç kaynakları, anfi ses sistemleri, endüstriyel kontrol devreler ve enerji dönüştürücülerde yaygın olarak uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Bypass, Decoupling
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 80.4mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.031 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.165 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V