337XMPL002MG28
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
Seri / Aile Numarası
337XMPL002MG
337XMPL002MG28 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 337XMPL002MG28, 330µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 2V rated voltage ile tasarlanmış bu SMD bileşeni, decoupling uygulamaları için kullanılır. 2917 (7343 Metric) paket standardında sunulan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sağlar. 100 kHz'de 3A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile düşük voltaj güç kaynağı filtrelemesi, sinyal işleme devrelerine ve portable elektronik cihazlara uygun bir çözümdür.
Applications Decoupling
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2 V