337ULG016MGU
CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
337ULG016MGU
337ULG016MGU Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 337ULG016MGU, 330µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 16V rated voltage ile tasarlanan bu bileşen, decoupling uygulamalarında kullanılmaktadır. Through-hole montaj tipi radial can paketinde sunulmaktadır. 14mOhm ESR değeri ve ±20% tolerans ile belirtilmiştir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 100 kHz'de 5.05A, 120 Hz'de 252.5mA ripple akımını tolere edebilen bu kondansatör, güç kaynakları ve sinyal işleme devrelerinde kullanım için uygun bir seçenektir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Decoupling
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 5.05 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 252.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V