337LMX450M2EG
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
337LMX450M2EG
337LMX450M2EG Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 337LMX450M2EG, 330µF kapasitanslı ve 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleranslı olup, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 5000 saat ömür süresi ile endüstriyel ve ticari elektronik cihazlarda, güç kaynakları, invertörler ve düzeltici devrelerde yaygın olarak kullanılır. 1.72A@120Hz düşük frekans ve 2.5284A@50kHz yüksek frekans ripple akımı kapasitesi ile kararlı çalışma sağlar. ESR değeri 1.0048Ohm@120Hz'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.0048Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.5284 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.72 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V