337LMX450M2DH
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
337LMX450M2DH
337LMX450M2DH Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 337LMX450M2DH, 330 µF kapasitansı ve 450 V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kutu paketlemesi ile through-hole montajı destekleyen bu komponen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans aralığında, 1.0048 Ohm ESR değeri @ 120 Hz ve 2.4255 A ripple akımı @ 50 kHz özellikleriyle, güç kaynakları, doğrultma devreleri, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.0048Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4255 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V