337LMX250M2BF
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
337LMX250M2BF
337LMX250M2BF Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 337LMX250M2BF, 330 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile tasarlanmış bu radial snap-in tipi kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 5000 saatlik ömür süresine sahiptir. ESR değeri 120Hz'de 754mOhm, ripple akımı 50kHz'de 1.8522A ve 120Hz'de 1.26A'dir. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montajı sayesinde PCB'ye doğrudan lehimleme yapılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 754mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8522 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V