337LMU500M2EH
CAP ALUM 330UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
337LMU500M2EH
337LMU500M2EH Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 337LMU500M2EH, 330 µF kapasitanslı ve 500V rated voltajında alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal kasa tasarımı ile through-hole montajına uygun olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat @ 105°C ömür süresine sahip olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 120 Hz'de 1.23 A ve 100 kHz'de 1.8081 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ESR değeri 120 Hz'de 753.575 mOhm olarak belirtilmiştir. Yüksek voltaj uygulamaları, güç kaynakları ve filtre devreleri gibi alanlarda kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 753.575mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8081 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.23 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V