337LBB450M2DG
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
337LBB450M2DG
337LBB450M2DG Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 337LBB450M2DG, 330µF kapasitanslı, 450V voltaj ratingine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kutu tasarımı ile through-hole monte tipi olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleranslı bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 120Hz'de 2.35A, 10kHz'de 3.4545A ripple akımı taşıyabilen bu bileşen, endüstriyel güç kaynakları, kontrol devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ESR değeri 120Hz'de 753.57mOhm'dur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 753.57mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.4545 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V