337LBB350M2DE
CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
337LBB350M2DE
337LBB350M2DE Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 337LBB350M2DE, 330 µF kapasitansı ve 350V rated voltajı ile tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 753.57mOhm ESR değeri ile 120Hz'de çalışabilir ve 10 kHz'de 2.6901A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisine sahip olan bileşen, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 753.57mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.6901 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.83 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V