337LBB250M2CD
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
337LBB250M2CD
337LBB250M2CD Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 337LBB250M2CD, 330 µF kapasitanslı, 250V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipinde tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere optimize edilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 120 Hz'de 502.38 Ohm ESR değerine sahip olup, 120 Hz'de 1.87 A ve 10 kHz'de 2.7489 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, endüstriyel, tüketici elektronikleri ve güç yönetim uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 502.38Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.7489 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.87 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V