337KXM050M
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
337KXM050M
337KXM050M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 337KXM050M, 330 µF kapasitansına ve 50V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransı ile, 502.4 mOhm ESR değerine (120 Hz'de) ve 85 mOhms impedansına sahiptir. 120 Hz'de 935 mA, 100 kHz'de 1.87 A ripple current kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 4000 saat ömür garantisi sunar. Güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel kontrol devreleri ve genel sinyal filtreleme uygulamalarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 502.4mOhm @ 120Hz
Impedance 85 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.87 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 935 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V