337KBM100MSQ
CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
337KBM100MSQ
337KBM100MSQ Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 337KBM100MSQ, 330µF kapasitesi ve 100V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimleme yoluyla bağlanır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 10000 saat ömür garantisine sahiptir. 402mOhm ESR değeri ile düşük frekans uygulamalarında 650mA, yüksek frekans (100kHz) uygulamalarında 1.3A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile genel amaçlı güç kaynağı, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 402mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 650 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V