337BPA025M
CAP ALUM 330UF 20% 25V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
337BPA025M
337BPA025M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 337BPA025M, 330 µF kapasitansı ve 25V nominal gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, can paketi içinde sunulan bu bi-polar kondansatör, audio uygulamalarında geniş şekilde kullanılır. ±20% tolerans ile 2000 saat ömür garantisi (85°C'de), 1.005Ohm ESR değeri ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı sağlar. Through-hole montaj tipi ile PCB tasarımlarına kolayca entegre edilebilir. 120Hz'de 555mA ve 50kHz'de 826.95mA ripple akım kapasitesiyle güç kaynakları, filtreleme ve ses devreleri gibi uygulamalarda kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.005Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 826.95 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 555 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V