337AVG035MGBJ
CAP ALUM POLY 330UF 20% 35V T/H
Seri / Aile Numarası
337AVG035MGBJ
337AVG035MGBJ Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 337AVG035MGBJ, 330µF kapasitansına sahip alüminyum polimer kondansatördür. 35V nominal gerilim ile tasarlanmış bu through-hole montajlı bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 24mOhm ESR değeri ile sahip olan kondansatör, 100 kHz'de 3.4A ripple akım dayanımına sahiptir. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 125°C'de 1500 saatlik ömrü bulunmaktadır. Radial Can paket tipinde sunulan bu kondansatör, düşük ESR gereksinimleri olan anahtarlamalı güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm
Lifetime @ Temp. 1500 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.4 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 170 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 35 V