336TTA350M
CAP ALUM 33UF 20% 350V AXIAL
Seri / Aile Numarası
336TTA350M
336TTA350M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 336TTA350M, 33 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Eksenel (axial) montaj tipi ile through-hole PCB'lere monte edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans aralığında ve polar yapı özelliği taşır. 120 Hz'de 10.048Ω ESR değerine sahiptir. Ripple akımı özelliği 120 Hz'de 210 mA, 50 kHz'de 321.3 mA'dir. Güç kaynakları, filtreleme ve deiyonizasyon uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10.048Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 321.3 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 210 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V