336TTA250M
CAP ALUM 33UF 20% 250V AXIAL
Seri / Aile Numarası
336TTA250M
336TTA250M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 336TTA250M, 33 µF kapasitansya ve 250 V nominal gerilime sahip axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, 250V AC/DC devrelerinde, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtre uygulamalarında kullanılabilir. 10.048Ω ESR (120Hz) ve 290.7 mA ripple current (50 kHz) özellikleri ile stabil performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10.048Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 290.7 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 190 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V