336TTA160M
CAP ALUM 33UF 20% 160V AXIAL
Seri / Aile Numarası
336TTA160M
336TTA160M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 336TTA160M, 33 µF kapasitansına ve 160V nominal voltajına sahip axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devre elemanları ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile tasarlanan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığını destekler ve 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresine sahiptir. 120Hz'de 10.048Ω ESR değeri ve 120Hz'de 170mA, 50kHz'de 260.1mA ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans filtreleme uygulamalarında etkin performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10.048Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 260.1 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 170 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V