336TMA450M
CAP ALUM 33UF 20% 450V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
336TMA450M
336TMA450M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 336TMA450M, 33 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile tasarlanmış bu aksiyel bağlantılı komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür özellikleri ile 105°C sıcaklıkta çalışabilir. ESR değeri 120Hz'de 12.56Ohm, ripple akım kapasitesi düşük frekansda 160mA ve yüksek frekansda 320mA'dır. -25°C ile +105°C arasında çalışan bu bileşen, güç kaynakları, ses frekans filtrelemeleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12.56Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 320 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 160 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V