336TLS050M
CAP ALUM 33UF 20% 50V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
336TLS050M
336TLS050M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 336TLS050M, 33 µF kapasitanslı, 50 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial montaj tipi ile Through Hole uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 2000 saat ömür garantisiyle 85°C'de uzun süreli operasyonlara uygun tasarlanmıştır. 5.0238 Ohm ESR değeri ve 130 mA ripple akımı (120 Hz) ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılabilir. ±20% toleranslı, polar yapısıyla DC devreler için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5.0238Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 130 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V