336BPS100M
CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
336BPS100M
336BPS100M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 336BPS100M, 33 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ve ±20% tolerans ile belirtilmiş olup, audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bi-polar polarizasyon özelliğine sahiptir. ESR değeri 120Hz'de 5.024Ohm, 50kHz'de ripple current kapasitesi 345.4mA, 120Hz'de ise 220mA'dır. -40°C ile 85°C arasında çalışan cihazlarda kullanılabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. Through-hole montaj tipi ile radial can paket yapısında tedarik edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5.024Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 345.4 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 220 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V