335BPA100M
CAP ALUM 3.3UF 20% 100V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
335BPA100M
335BPA100M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 335BPA100M, 3.3 µF kapasitansı ve 100V nominal gerilim değerine sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, ses (audio) uygulamalarında kullanılmak için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresine sahiptir. 120 Hz'de 50.238 Ohm ESR değeri ile düşük frekans uygulamalarında 46 mA ripple akımına dayanıklıdır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. Bi-polar yapısı sayesinde her iki yönde enerjilenebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 3.3 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 50.238Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ Low Frequency 46 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V