335AVD050MCR
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
335AVD050MCR
335AVD050MCR Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 335AVD050MCR, 3.3 µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip bu polar kondansatör, 60.29Ohm ESR değeri ve 5 Ohm impedansıyla RF ve güç uygulamalarında yer alabilir. 100 kHz'de 30 mA ripple current kapasitesine ve 2000 saat yaşam süresi (@105°C) özelliklerine sahiptir. ±20% tolerans değeriyle standart endüstriyel ve tüketim elektroniği tasarımlarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60.29Ohm @ 120Hz
Impedance 5 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V