3186GN302T450AHA2
CAP ALUM 3000UF 450V SCREW
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
3186GN302T450AHA2
3186GN302T450AHA2 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 3186GN302T450AHA2, 3000 µF kapasitans değerine ve 450 V voltaj derecelendirilmesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vidalı terminal bağlantısıyla tasarlanan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasındaki sıcaklık aralığında çalışabilir. 85°C'de 1500 saatlik ömür özelliğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtrasyonu, enerji depolama ve voltaj dengeleme için kullanılır. Tolerans değeri -10%, +50% olarak belirlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 3000 µF
Lifetime @ Temp. 1500 Hrs @ 85°C
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V