3186GN263M250DPA2
CAP ALUM 26000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
3186GN263M250DPA2
3186GN263M250DPA2 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 3186GN263M250DPA2, 26000 µF kapasitansına ve 250V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tipi gövde ile vida terminal bağlantısına (screw terminals) sahip chassis mount uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1500 saatlik ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. Polar yapıda olan bileşen, yüksek kapasitans değeri ile uzun süreli enerji tutma kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 26000 µF
Lifetime @ Temp. 1500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V