3186GH343U050BMA2
CAP ALUM 34000UF 50V SCREW
Üretici
Vishay
Seri / Aile Numarası
3186GH343U050BMA2
3186GH343U050BMA2 Hakkında
Vishay 3186GH343U050BMA2, 34000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile çalışan bu komponent, screw terminals ile chassis mount konfigürasyonunda sunulmaktadır. -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, güç kaynağı filtreleme, enerji depolaması ve AC ripple suppression gibi işlevlerde yer alır. -10% ile +75% tolerans aralığında temin edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 34000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Discontinued at Digi-Key
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V