3186GD332M400MPC1
CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
3186GD332M400MPC
3186GD332M400MPC1 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 3186GD332M400MPC1, 3300 µF kapasitansı ve 400V rated voltajı ile yüksek kapasitif değerlere ihtiyaç duyulan uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1500 saat ömür hasılığı ile genel amaçlı kullanımlarda, güç kaynakları, filtreleme devreleeri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Polar yapısı nedeniyle polarite doğru şekilde bağlanması gereklidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 1500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V