315VXS470MEFC25X45
CAP ALUM 470UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
315VXS470MEFC
315VXS470MEFC25X45 Hakkında
315VXS470MEFC25X45, Rubycon tarafından üretilen 470 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V nominal voltaj ile tasarlanan bu radial, snap-in tipi kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 105°C sıcaklıkta 5000 saat çalışma ömrü özelliğine sahiptir. 10 kHz'de 2.772 A ve 120 Hz'de 1.98 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, doğrultmaçlar ve filtre uygulamalarında tercih edilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığı, geniş endüstriyel ve ticari elektronik sistemlerde kullanılmasını sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.772 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.98 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V